Dekoil OÜ asub Kopli poolsaarel Tallinnas. Oma tegevust alustas aastast 1992 ning omab pikaajalist kogemust nii heledate kui ka tumedate, kõrge viskoossusega naftasaaduste ümberlaadimisel, mida transporditakse nii idast Lääne-Euroopasse ja Ameerikasse, kui ka vastupidises suunas.

Me pakume oma arvukatele klientidele kompleksteenust – naftasaaduste transportimine, ümberlaadimine, hoiustamine, ekspedeerimine, samuti punkersegude valmistamine ja laadimine.


Dekoil OÜ terminal on varustatud kaasaegse tehnoloogiaga ja omab kõrgelt kvalifitseeritud personali, paljud neist töötavad alates ettevõtte asutamisest.

Tehnoloogiliste protsesside automatiseeritud juhtimissüsteem kindlustab efektiivse kvaliteedikontrolli ja kõigi teostatavate protsesside ohutuse.

Termaalõli kasutamine soojuskandjana naftasaaduste soojendamisel raudteetsisternides ja kaldamahutites välistab ümberlaadimisprotsessis vee sattumise naftasaadustesse.

Terminal võib üheaegselt töötada kuni 7 erineva vedelkütusega, nende hulgas – kõrge viskoossusega masuudid, vaakumgaasiõli, kõrge hangumispunktiga produktid, erinevad gaasiõlid.